Kiekvienas keliautojas, tam, kad galėtų skristi vienos ar kitos oro skrydžių bendrovės reisu privalo pasirūpinti vienu svarbiausiu kelionės dokumentu – bilietu į skrydį. Šiame puslapyje bus aprašyti patys svarbiausi niuansai, kuriuos reikia žinoti apie bilietus, keliaujant su pigių skrydžių bendrove „Ryanair“.

Pirmiausia, ką turite žinoti pirkdami skrydį su kompanija „Ryanair“ yra tai, kad Jūs sumokėję pinigus negaunate bilieto. Kai sumokate pinigus, Jūs gaunate tik patvirtinimą apie sėkminga vietos rezervaciją. Tai oficialus dokumentas, kuris patvirtina, kad Jums vieta lėktuve yra išpirkta, tačiau jis nėra bilietas. Bilietas parengiamas tuomet, kuomet jūs užsiregistruojate kaip keleivis į savo skrydį.

Registracija į skrydį

Registraciją į skrydį atliekama internetu arba oro uoste. Internetu registracija yra nemokama, o štai registruojantis oro uoste jums teks susimokėti papildomus mokesčius. Registracijos metu jums reikės nurodyti keleivio gimimo datą, tautybę, asmens kodą, dokumento, su kuriuo keliausite numerį, jo tipą ir išdavimo vietą. Jeigu viską atliksite sėkmingai, oro uosto darbuotojas arba sistema jums pateiks bilietus.

Ryanair bilietai

Jeigu bilietus rengsitės patys ir registraciją užbaigsite sėkmingai, tuomet bilietus jums parengs sistema. Jūs juos galite atsispausdinti ir pateikti oro uoste spausdintą variantą arba įsikelti į specialią „Ryanair“ programėlę, kurią turėsite įjungti prieš patikrą. Svarbu žinoti tai, kad nepakanka tiesiog atsisiųsti PDF failo į savo telefoną ir ji tiesiog parodyti. Dėmesio, jeigu perkate ne tiesiogiai, gali nutikti taip, kad bilietai gali būti pateikti tik spausdintu formatu.

Kelionės bilietus reikia saugoti visos kelionės metu