Žinia, kad daug lietuvių gyvena ir dirba Dubline. Todėl nieko nuostabaus, kad skrydžiai į šį miestą yra nuolat perpildyti, o visi norintys net ne visuomet telpa į lėktuvus. Skrydžių bendrovė Ryanair turi puikių žinių, kadangi nuo šiol kompanija siūlys pigius skrydžius į Dubliną iš Palangos.

Atsižvelgiant į didelį lietuvių poreikį keliauti tarp Lietuvos ir Airijos, pigių skrydžių bendrovė siūlo ne vieną, ne du, o net tris skrydžius per savaitę iš Palangos į Dubliną. Skrydžiai prasidės jau šių metų kovą ir bus dalis šių metų Ryanair vasaros tvarkaraščio. Tai reiškia, kad kompanija matuos keleivių skaičius ir kitais metais ar rudenį reisai išliks tik tuomet, jeigu bus poreikis tokiems skrydžiams.

Kadangi Ryanair kainų politika yra lemiama laisvų kėdžių politikos, tai reiškia, kad perkantys į mažiau užimtus reisus visuomet gaus geresnę kainą, kviečiame nedelsti ir kuo skubiau pasirūpinti savo vieta lėktuve, bilietą rezervuojant jau dabar. Visiškai nesvarbu ar vykstate dirbti ar atostogauti ar aplankyti giminaičių – tai yra puiki galimybė padaryti tai pigiai.