Ryanair praneša uždaranti savo bazės Kanarų salose. Tai liūdna žinia ne tik keliautojams, pamėgusiems pigius skrydžius į nuostabiąsias Kanarų šalis, bet ir Ryanair darbuotojams, kadangi dėl šių bazių uždarymo darbo neteks apie 200 žmonių.

Atleidžiamų 200 žmonių yra pilotai ir įgulų nariai, kiek bus nutraukta darbo sutarčių dėl to, kad Ryanair nebeturės bazių šiose šalyse nėra aišku. Visgi svarbu atkreipti dėmesį, kad bazės nėra vien pilotai ir stiuardai su stiuardesėmis, tai ir lėktuvus aptarnaujantis personalas ir oro uosto darbuotojai padedantys keleiviams ant žemės.

Oficialia tokio sprendimo priežastimi yra įvardijama Boeing krizė. Ryanair gabena savo keleivius tik šio gamintojo lėktuvais, o dėl anksčiau įvykusių katastrofų ir to, kad niekaip nepatvirtinamas leidimas atkurti skrydžius buvo sustabdyta Boeing gamyba, o visi užsakovai susidūrė su lėktuvų pristatymo problemomis. Tačiau, Ryanair pabrėžia ir tai, kad net gavus lėktuvus, reisai nebus atnaujinti.

Ryanair turi problemų ne tik su lėktuvų pristatymu, tačiau ir su Ispanijos profsąjungomis. Jau prieš kurį laiką dėl konfliktų su itin aršiai darbuotojų teises Ispanijoje atstovaujančiomis profsąjungomis, Ryanair žadėjo sumažinti darbuotojų skaičių trimis šimtais.