Gera žinia visiems pigių skrydžių mėgėjams iš „Ryanair“! Po ilgų, tačiau konstruktyvių derybų Airijos pigių skrydžių bendrovė pasiekė labai svarbų susitarimą su italų profsąjungomis, kurios vienija italų lėktuvų įgulų narius. Tai reiškia, kad atšauktų ar atidėtų skrydžių turėtų sumažėti.

Derybų metu kompanija derėjosi su net trijomis italų įgulų profsąjungomis, kadangi būtent toks didelis kiekis profsąjungų atstovauja Ryanair bendradarbius dirbančius įgulose kompanijos lėktuvuose. Šalys sutarė, kad šis susitarimas galios tris metus, o jo metu italų darbuotojams bus taikoma Italijos darbo teisė, o ginčai bus sprendžiami Italijos teismuose. Taip pat darbuotojai bet kuriuo metu galės sugrįžti prie iki šiol galiojusių sutarčių, numatančių darbo santykių traktavimą pagal Airijos teisę.

Tai tikrai puiki žinia nemažai skrydžių atšaukimų patyrusiems keleiviams. Streikuojant pilotams ar kitiems įgulos nariams, skrydžiai yra atšaukiami be jokių kompensacijų, kadangi tokie atšaukimai teisėje laikomi nuo bendrovės nepriklausančia, nenugalima aplinkybe.